Menu Zamknij

Dabi

Boks śmietnikowy Dabi to nowoczesne rozwiązanie służące modernizacji terenów zewnętrznych i właściwemu zabezpieczeniu odpadów. Oparty w całości z zamkniętych profilach stalowych i panelach z blachy trapezowej , zabezpieczonych przed korozją. Model z ukośnym dachem i drzwiami jednoskrzydłowymi.

Boks śmietnikowy Dabi

Boks śmietnikowy Dabi to najbardziej ekonomiczny model. Konstrukcja wewnętrzna opiera się na certyfikowanych profilach stalowych malowanych na czarno. Panele boczne wykonane zostały z blachy trapezowej T-18 w układzie pionowym.  Posiada on dach skośny, opadający w kierunku wybranej przez Klienta strony. Górna część boksu śmietnikowego Dabi wyposażona jest w siatkę o gęstym oczku co uniemożliwia dostęp do wnętrza ptaków i zapewnia właściwą wentylacje.  Boks śmietnikowy Dabi wyposażony jest w drzwi jednoskrzydłowe zamykane na klucz. Istnieje możliwość pomalowania blach na dowolny kolor z poniższych w ramach podstawowego wariantu lub opcjonalnie na jeden z pozostałych kolorów palety RAL CLASSIC-200 kolorów- w ramach usługi dodatkowej.

Boks śmieciowy Dabi może być zamontowany na różnorodnym podłożu tzn. gruntowym, kostce brukowej, wylewce betonowej bądź asfalcie. Przemyślany profil boksu umożliwia regulację i poziomowanie więc nierówności terenu nie stanową problemu. Konstrukcja boksu umożliwia przykręcenie lub zabetonowanie do podłoża , co wzmocni jej stabilność.

Z powodu własnego zaplecza produkcyjnego jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne preferencje Klienta jak i dostarczyć produkt o najwyższej jakości co skutkuje należytą trwałością i estetyką wykonania. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów.

Osłona pojemników śmietnikowych Dabi to rozwiązanie proekologiczne i umożliwiające właściwą reorganizację przestrzeni zewnętrznej.

Co otrzymujesz w wersji podstawowej?

– Konstrukcja ze stali czarnej lakierowana dwuskładnikową farbą poliuretanową na jeden z poniższych kolorów:

Dach wiaty śmietnikowej wykonane są z blachy trapezowej powlekanej w jednym z kolorów: Antracyt RAL 7016, lub Ciemny Brąz RAL 8017

Spad dachu w dowolnym kierunku, dach wyposażony w rynnę i rurę spustową

Ściany wykonane z powlekanej blachy trapezowej do wyboru jeden z kolorów: Antracyt RAL 7016, lub Ciemny Brąz RAL 8017

– Moskitiera w górnej części wiaty z siatki zgrzewanej o oczku 40x40x3mm

– Drzwi jednoskrzydłowe uchylne – po otwarciu w świetle drzwi jest 145cm (drzwi prawe lub lewe)

Stalowe stopy montażowe z możliwością regulacji

Dostawa  i montaż biksów śmietnikowych na terenie całej Polski.

Dostosowanie  – dodatkowo płatne

– Konstrukcja ze stali ocynkowanej lakierowana dwuskładnikową farbą poliuretanową na dowolny kolor z palety RAL CLASSIC – 200 kolorów

Dach z blachy trapezowej ocynkowanej malowanej na kolor z palety RAL CLASSIC – 200 kolorów

Ściany z blachy trapezowej ocynkowanej malowanej na na dowolny kolor z palety RAL CLASSIC – 200 kolorów

Drzwi uchylne dwuskrzydłowe – 180 cm w świetle

– Otok z 3 stron dachu w formie attyki o wysokości 10cm malowana na dowolny kolor

– Wewnętrzne odboje przykręcane do podłożą zapobiegające uderzaniu kontenerów w ścianę wiaty