Menu Zamknij

Tari

Boks śmietnikowy Tari . Stelaż aluminiowy pokryty listwami  z drewna sosnowego, malowanego lakierobejcą o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Dach otwierany ku górze , składający się z dwóch oddzielnych skrzydeł. Boks mieści pojemniki na odpady.

Boks śmietnikowy Tari

Boks śmietnikowy Tari przystosowany do przechowywania pojemników na odpady w warunkach zewnętrznych. Wyposażony jest w dach dwuskrzydłowy otwierany ku górze aby umożliwić sprawną i wygodną segregację śmieci. Wykonany ze listew z drewna sosnowego na szkielecie stalowym . Drewniany boks Tari w wersji podstawowej wyposażony jest w jedną parę drzwi jednoskrzydłowych zamykanych na kłódkę lub zamek patentowy zapewniają swobodne wprowadzenie pojemników. Boks może być zamontowany na dowolnym podłożu tzn. gruntowym, kostce brukowej, wylewce betonowej bądź asfalcie. Konstrukcja przygotowana jest w ten sposób, że pozwala na regulację i poziomowanie więc ukształtowanie terenu nie stanowi problemu. Stopy stalowe mogą być przykręcane bezpośrednio do podłoża. Poniżej dostępne kolory lakierobejcy , którymi pokrywamy listwy drewniane.

 

paleta lakierowania desek

 

Istnieje możliwość dopasowania wymiarów boksu na indywidualne życzenie Klienta, tak by realizacja projektu zaspokajała w pełni Państwa potrzeby. Dzięki przemyślanej konstrukcji boksu optymalizujemy wykorzystanie powierzchni zewnętrznych nieruchomości .

Boks śmietnikowy Tari to z pewnością estetyczne i proekologiczne rozwiązanie umożliwiające sprawną segregacje śmieci. Stanowi doskonałe zabezpieczenie przed rozrzuceniem odpadów na terenie posesji przez wiatr i zwierzęta.

Wszystkie materiały z ,których wykonano boksy posiadają certyfikaty potwierdzające wysoką jakość wykonania osłony, dzięki temu będzie ona służyła przez lata.

Poniżej przedstawiony jest rzut wiaty z góry oraz widok boczny, natomiast w tabeli poniżej przedstawione są wymiary wraz z podaną ilością kontenerów śmietnikowych

Zrzut boksu śmietnikowego z góry

boks śmietnikowy rzut z góryboks śmietnikowy rzut z góryboks śmietnikowy rzut z góryboks śmietnikowy rzut z góry

Widok boksu z boku

boks śmietnikowy